Підтоплення тунелів київського метро: прокуратура почала розслідування

Підтоплення тунелів київського метро: прокуратура почала розслідування 08.12.2023 19:10 Укрінформ У зв’язку з підтопленням тунелів на Оболонсько-Теремківській лінії Київського метрополітену розпочато досудове розслідування.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва у зв’язку з підтопленням тунелів на ділянці Київського метрополітену на Оболонсько-Теремківській лінії метро розпочато досудове розслідування за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст.367 Кримінального кодексу України).

8 грудня столична влада оголосила про зупинення руху поїздів на відрізку між станціями «Либідська» та «Деміївська» Оболонсько-Теремківської лінії метро. За попередніми даними, вказані обставини виникли у зв’язку з розгерметизацією тунелю та появою тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю на вказаній ділянці метрополітену.

Як наголосили в прокуратурі, під час досудового розслідування слідчими та прокурорами будуть досліджені обставини, які призвели до вказаних наслідків. Також в межах слідства буде надано правову оцінку діям службових осіб КП «Київський метрополітен» і підрядних організацій, які споруджували перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» в поймі річки Либідь.

Як повідомляв Укрінформ, рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" закрито на час ремонту перегінного тунелю.

Метро Київ Розслідування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь