Потерпілі внаслідок ракетного удару 2 січня у Києві подали близько 250 заяв на матеріальну допомогу

Потерпілі внаслідок ракетного удару 2 січня у Києві подали близько 250 заяв на матеріальну допомогу 03.01.2024 12:09 Укрінформ Управління соцзахисту Солом’янського району Києва прийняло близько 250 заяв на матеріальну допомогу від потерпілих унаслідок ракетної атаки 2 січня.

Про це повідомила голова Солом’янської районної державної адміністрації Ірина Чечотка, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу КМДА.

«За вчора, 2 січня, близько 250 заяв про матеріальну допомогу прийняло Управління соціального захисту населення Солом’янського району від потерпілих внаслідок ракетної атаки», – зазначила голова Солом’янської РДА.

Чечотка поінформувала, що сьогодні штаби допомоги продовжать роботу на базі шкіл №№ 115 та 221.

Вона зазначила, що там постраждалі зможуть написати заяви на одноразову матеріальну допомогу, отримати безкоштовну консультацію про подальші кроки від допоміжних правничих організацій. Також у штабах працює комісія для підрахування збитків і компенсацій через пошкоджене або зруйноване майно.

Чечотка додала, що штаби з допомоги людям працюватимуть 3 і 4 січня з 8:00 до 20:00.

Заяви на отримання матеріальної допомоги постраждалі кияни та ВПО можуть також подавати через Центр надання адміністративних послуг Солом’янського району за адресою: просп. Повітрофлотський, 41.

Голова Солом’янської РДА нагадала, що вирішити питання з тимчасовою ночівлею допоможуть у школі № 115 та в територіальному центрі соціального обслуговування населення Соломʼянського району на бульв. Вацлава Гавела, 83-А.

Окрім того, в медичному кабінеті та їдальні школи № 221 розгорнуто пункт обігріву, де постраждалі можуть погрітися, випити чаю та зарядити гаджети.

Як повідомляв Укрінформ, мешканців Києва, квартири яких постраждали внаслідок російської атаки, забезпечать тимчасовим житлом.

Фото: КМДА

КМДА Війна з Росією Ракетна атака

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь