Поворозник про ремонт метро: Підтоплення тунелю – це лише частина проблеми

Поворозник про ремонт метро: Підтоплення тунелю – це лише частина проблеми 08.12.2023 16:28 Укрінформ Ремонт тунелю між станціями «Теремки» і «Деміївська» необхідних, роботи передбачають розриття великої ділянки на глибину 8-10 метрів, яка зараз пропускає воду.

Про це в ефірі телеканалу “Київ” повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Укрінформ.

“Це вимушена для нас ситуація. Там потрібно буде розрити один з тунелів (там два тунелі) і частину цього тунелю замінити. Ця ділянка якраз над річкою Либідь. Треба буде розрити велику ділянку на 8-10 метрів завглибшки, яка наразі пропускає воду”, – сказав Поворозник.

Він зауважив, що підтоплення тунелю – це лише частина проблеми. "Вода тисне на стінки тунелю, він деформується, тріскається, просочується вода – і ще більше руйнується. Коли йде потяг, то виникає вібрація, яка тільки допомагає такому руйнуванню. Також там є глина, яка не пропускає вниз воду. Багато факторів, які призвели до такої ситуації”, – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Поворозник зазначив, що тунель будувався у 2008-2010 роках, і вже під час спорудження були проблеми: будівництво відбувалось у складних умовах, майже у ручному режимі, і це зараз дається взнаки.

Водночас говорити про вартість ремонтних робіт зарано, оскільки ще триває експертне обстеження, додав посадовець.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві рух поїздів метро на ділянці між станціями "Теремки" і "Деміївська" зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.

З 8 грудня від станції “Теремки” до станції “Либідська” організовано рух наземного транспорту, що дублюватиме маршрути закритих станцій метро.

Метро Вода Київ Ремонт Поворозник

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь