Прокуратура вимагає знести будинок, який був самовільно зведений на Жуковому острові

Прокуратура вимагає знести будинок, який був самовільно зведений на Жуковому острові 06.03.2024 12:11 Укрінформ Прокуратура у суді вимагає знести будинок, який був самовільно побудували на Жуковому острові у столиці.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Як зазначається, Спеціалізована екологічна прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно 54-річного уродженця Дніпропетровської області за обвинуваченням у самовільному будівництві будівлі на самовільно зайнятій земельній ділянці природно-заповідного фонду місцевого значення та використанні підроблених документів.

За даними слідства, обвинувачений у 2021 році самовільно побудував приватний будинок та встановив паркан на незаконно зайнятій земельній ділянці ландшафтного заказника Жуків острів.

У подальшому за підробленими документами чоловік зареєстрував будинок у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та вжив заходів щодо присвоєння земельній ділянці окремого кадастрового номера.

Вказані дії обвинуваченого завдали збитків територіальній громаді міста Києва на майже 300 тис. грн.

Прокуратура подала до суду позовну заяву до вказаного чоловіка з вимогою скасувати держреєстрацію нерухомого майна та земельної ділянки, знесення будинку і повернення земельної ділянки громаді столиці.

Як повідомляв Укрінформ, у Бориспільському районі Київської області правоохоронці викрили на шахрайстві із землями злочинну групу, організатором якої виявився депутат однієї з територіальних громад.

Фото: Київська міська прокуратура

Будинок Прокуратура Шахрайство Заповідник Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь