Скульптури малюків-засновників Києва перевдягли до Різдва

Скульптури малюків-засновників Києва перевдягли до Різдва Фото 25.12.2023 11:02 Укрінформ У столиці на Поштовій площі скульптури малюків-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либідь – до Різдва одягли у костюми янголів, а також у форму українського енергетика.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив автор скульптурної композиції Володимир Журавель, опублікувавши світлини з маленькими засновниками Києва.

«Традиційно переодягнули малюків! Для мене це завжди символічна дія! Раніше вони вже вбиралися у військову форму, національні костюми, костюми медиків…В цей раз – в янголів, оскільки Різдво. Також одного з малюків я дуже символічно вдягнув у форму українського енергетика. Тому що енергетики сьогодні несуть світло людям! А світло – це життя», – зазначив він.

Журавель нагадав, що у прифронтовому регіоні під час чергового обстрілу було важко поранено п’ятьох енергетиків, тому важливо, пам’ятати про важку працю людей, які захищають і несуть світло. «І побажати, щоб було світло і тепло в кожній хаті, в кожному серці! Побажати, щоб це світло розповсюдилось! В цей день, і взагалі протягом нашого життя, щоб ми несли світло!» – зауважив він.

Також автор скульптурної композиції маленьким засновникам Києва привітав українців із Різдвом Христовим. «Христос народився! Славімо Його! Світло обовʼязково переможе!» – наголосив Журавель.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці на Поштовій площі скульптури малюків-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либідь – до Великодня одягли у костюми захисника, янгола, козака, а також у вишиванку.

Різдво Скульптура Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь