Суд скасував реєстрацію за панамською компанією двох об’єктів нерухомості на Трухановому острові

Суд скасував реєстрацію за панамською компанією двох об’єктів нерухомості на Трухановому острові 02.04.2024 11:18 Укрінформ Господарський суд Києва скасував незаконну державну реєстрацію права власності за панамською компанією двох об’єктів нерухомості на Трухановому острові.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Фейсбуці.

Установлено, що панамська компанія у 2021 році неправомірно зареєструвала за собою право власності на об’єкти нерухомості площами майже 840 кв. м та 750 кв. м на території острова Труханів.

Водночас Київська міська рада не виділяла земельну ділянку для розміщення будівель на острові, оскільки його територія має особливий природоохоронний статус – належить до земель водного фонду, а також зарезервована для створення об’єкту природно-заповідного фонду.

У цьому зв’язку столична прокуратура у 2023 році звернулась до Господарського суду Києва з позовом в інтересах держави в особі Київради до згаданої комерційної структури про усунення перешкод у володінні територією острова Труханів.

Рішенням суду позов прокуратури задоволений у повному обсязі. Державна реєстрація права власності панамської компанії на майно скасована.

Як повідомляв Укрінформ, Верховний суд повернув 3 тисячі гектарів Біличанського лісу громаді Києва.

Оборудка Труханів острів

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь