Судитимуть заступника голови Федерації профспілок, який організував відчуження бальнеолікарні у Києві

Судитимуть заступника голови Федерації профспілок, який організував відчуження бальнеолікарні у Києві 29.11.2023 13:49 Укрінформ Судитимуть заступника голови Федерації профспілок України, який організував відчуження Київської курортної бальнеолікарні вартістю понад 138 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Прокурори Офісу генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника голови Федерації профспілок України, який також обіймає посаду голови наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.

Йому інкриміновано розтрату державного майна в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Фото: Офіс генерального прокурора

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений організував відчуження об’єкту нерухомого майна – Київської курортної бальнеолікарні площею понад 11,6 тис. кв м.

Згідно з висновком судової оцінково-будівельної експертизи, загальна вартість відчуженого державного майна становить понад 138 млн грн.

Також триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного привласнення та відчуження курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів посадовими особами Федерації професійних спілок України, ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, ПрАТ “Укрпрофтур” та інших підконтрольних їм юридичних осіб.

Як повідомляв Укрінформ, у Дніпропетровській області правоохоронці викрили службовців Криворізької міської ради, які привласнили майже 4,5 млн гривень бюджетних коштів, виділених на придбання для потреб міста бензинових генераторів.

Суд Лікарня Київ Майно Розтрата

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь