В укритті київської школи під час тривоги обвалилася стеля

В укритті київської школи під час тривоги обвалилася стеля 22.12.2023 18:39 Укрінформ У Києві в укритті однієї зі шкіл Соломʼянського району обвалилася стеля – призначена служба перевірка, слідчо-оперативна група встановлює деталі.

Про це Київська міська військова адміністрація повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.

За даними КМВА, під час повітряної тривоги в укритті зірвало вентиль батареї опалення.

Стеля в тому приміщенні належить до типу «армстронг». Легкі плити, з яких вона складається, швидко увібрали в себе воду та набрякли. Через значне збільшення ваги за рахунок вологи обвалився сегмент підвісної стелі.

Унаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Станом на цей час фахівці проводять обстеження та готують укриття до ремонтних робіт.

Підрядна організація зобовʼязується усунути наслідки аварії до ранку понеділка. Роботи будуть проведені на позабюджетні кошти.

«Влада міста, керівники районів Києва та безпосередньо відповідальні за укриття докладають максимум зусиль аби всі обʼєкти цивільного захисту були безпечними. Ніхто не застрахований від позаштатних ситуацій, але ми зробимо усе можливе, аби мінімізувати ризики таких аварій в майбутньому», – запевнили в КМВА.

Зазначається, що вказане укриття нещодавно було відремонтоване. Після ремонту укриття пройшло перевірку.

Як повідомляв Укрінформ, у Святошинському районі Києва під час однієї з повітряних тривог дітей не пустили до укриття через те, що вони були із собакою. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.

Школа Київ Укриття Повітряна тривога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь