У центрі Києва запалили свічки на ханукальній менорі

У центрі Києва запалили свічки на ханукальній менорі Фото 11.12.2023 18:53 Укрінформ Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у церемонії запалювання свічок на ханукальній менорі на Майдані Незалежності.

Як передає Укрінформ, про це Кличко повідомив у Фейсбуці.

«Сьогодні взяв участь в публічній церемонії запалювання свічок на ханукальній менорі, традиційно встановленій на Майдані Незалежності. У 5 день Хануки на менорі в Києві запалили 5 свічок. Як символ свободи, перемоги добра над злом і незламності єврейського та українського народів», – наголосив Кличко.

Він зауважив, що це найбільша менора у Європі.

Також міський голова повідомив, що у церемонії взяли участь равини, посли Ізраїлю, Аргентини, тимчасово повірений у справах посольства США в Україні, представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій.

Як повідомляв Укрінформ, 7 грудня 2023 року у юдеїв усього світу розпочалося святкування Хануки, яке триватиме 8 днів. На це свято юдеї ставлять спеціальний світильник ханукію з вісьмома свічками, і запалюють по одній свічці в кожен день свята. Тому Хануку також називають "святом свічок".

Фото: Фейсбук Віталій Кличко

Віталій Кличко Київ Ханука

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь