У Києві 20 квітня відбудеться забіг на підтримку ГУР – організатори розповіли деталі

У Києві 20 квітня відбудеться забіг на підтримку ГУР – організатори розповіли деталі Фото 04.04.2024 15:49 Укрінформ Благодійний забіг Spartan KYIV 2024 на підтримку Головного управління розвідки Міноборони відбудеться 20 квітня у Києві, на Трухановому острові.

Про це повідомили на пресконференції у Медіацентрі Україна – Укрінформ представники ГУР Євген Єрін і Віталій Матвієнко, представник Spartan Ukraine Олексій Вовк і директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова.

Захід проводитиметься з метою збору коштів на протезування і реабілітацію бійця, а також придбання FPV-дронів для підрозділів ГУР.

«У Києві 20 квітня на території Труханового острова пройде забіг на дистанцію 5 кілометрів. Забіг буде з 20 перешкодами, які треба пройти. Насправді, це може зробити кожен, тому ми запрошуємо всіх охочих. Особливої підготовки не потрібно, але треба мати гарний настрій, бажання проявити свій характер і допомогти своїм внеском ГУР», – сказав Єрін.

За його словами, планується декілька забігів: для професійних спортсменів, аматорів, спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. Участь у ньому можна взяти й онлайн.

Для участі потрібно зареєструватися на сайті Spartan Race.

За словами організаторів, на сьогодні вже зареєструвалися понад тисячу охочих, зокрема чимало іноземців.

«Ми очікуємо допомоги від наших міжнародних партнерів, але вони дивляться (на те), як ми самі собі допомагаємо. Важливо підтримувати такі заходи і людей, які знаходяться тут і на передовій», – зазначила представниця КМДА Мирослава Смірнова.

За словами організаторів, під час попереднього забігу, який відбувся 7 жовтня минулого року, було зібрано понад 2,5 млн грн. Кошти витратили на закупівлю FPV-дронів і обладнання для роботи БпЛА.

Як повідомлялося, на Львівщині відбувся міжнародний турнір «Меморіал воїнів-шахістів», усі внески передали військовим.

Фото Руслана Канюки

Розвідка Благодійність Забіг Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь