У Києві демонтували пам’ятник Щорсу

У Києві демонтували пам’ятник Щорсу Фото 09.12.2023 16:30 Укрінформ У Києві на перетині вулиці Симона Петлюри та бульвару Тараса Шевченка фахівці КП "Київблагоустрій" демонтували пам’ятник Миколі Щорсу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на директора Департаменту територіального контролю міста Києва Михайла Буділова.

"Дерусифікація та декомунізація триває. Ми вже демонтували понад 60 пам’яток, пов'язаних з історією і культурою Росії та СРСР. Зараз працюємо над об’єктами, з яких уряд зняв охоронний статус. У листопаді прибрали пам'ятник Олександру Пушкіну, сьогодні відбувся демонтаж складної конструкції пам’ятника Миколі Щорсу. У співпраці столичної влади, Міністерства культури та громадськості дуже скоро ми досягнемо спільної та такої бажаної мети", – наголосив він.

Як повідомляв Укрінформ, 10 листопада Кабінет Міністрів прийняв рішення про вилучення з Державного реєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини національного значення пам’ятників російському письменнику Олександру Пушкіну, більшовицькому ватажку Миколі Щорсу, а також іншим російським і радянським діячам.

Зранку 9 грудня в Києві розпочали демонтаж пам'ятника Щорсу.

Декомунізація Пам'ятник Київ Демонтаж Дерусифікація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь