У Києві директора підприємства судитимуть за розтрату ₴800 тисяч на ремонті пошкоджених РФ будинків

У Києві директора підприємства судитимуть за розтрату ₴800 тисяч на ремонті пошкоджених РФ будинків 06.02.2024 14:57 Укрінформ У Києві судитимуть директора комунального підприємства “Житлоінвестбуд-УКБ”, який під час капітального ремонту пошкоджених внаслідок обстрілів будинків завдав державі збитків на 800 тис. грн.

Як передає Укрінформ, про це інформує Київська міська прокуратура.

Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду відповідний обвинувальний акт за обвинуваченням у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

У жовтні 2022 року Житлоінвестбуд-УКБ та приватне підприємство уклали договори на капремонт двох житлових будинків в Подільському районі Києва (вулиця Межова), які постраждали від російського ракетного обстрілу у березні 2022 року.

Слідство встановило, що під час будівельних робіт через недбалість і недостатній контроль директора комунального підприємства використовувалися неналежні матеріали, що не відповідали вимогам держстандартів, будівельним нормам і правилам.

Це призвело до збитків у розмірі близько 800 тис. грн для місцевого бюджету.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області оголосили підозру підряднику за фактами розтрати бюджетних коштів на 2,5 млн доларів.

Будинок Київ Збитки Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь