У Києві до тепла підключили понад 10 тисяч будівель

У Києві до тепла підключили понад 10 тисяч будівель 25.10.2023 13:09 Укрінформ У столиці до тепла вже підключили 10 тисяч 169 будівель житлового фонду та соціальної сфери.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Зокрема з теплопостачанням наразі 476 навчальних закладів, 529 дитячих садочків, 254 медичні заклади (зокрема 12 пологових будинків та 138 стаціонарів), 423 адмінбудівлі і заклади соціально-побутового напряму. Також з опаленням 8 487 житлових будинків», – ідеться у повідомленні.

Установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів триває подача тепла в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі.

Як зазначили у КМДА, на сьогодні система теплопостачання Києва працює на мінімально допустимих параметрах, враховуючи зовнішню температуру повітря, що дає змогу не допустити охолодження будинків, якби вони взагалі залишались без тепла.

Як повідомляв Укрінформ, опалювальний сезон у Києві стартував 9 жовтня. Тоді до тепла почали підключати лікарні, школи і дитсадки.

Опалювальний сезон Київ Тепло

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь