У Києві кількість аварій на теплових мережах цієї зими зменшилась на 15%

У Києві кількість аварій на теплових мережах цієї зими зменшилась на 15% Інфографіка 04.04.2024 17:32 Укрінформ У столиці цієї зими на 15% зменшилась кількість пошкоджень тепломереж порівняно з опалювальним сезоном 2022-2023 років.

Про це повідомила пресслужба КМДА з посиланням на КП «Київтеплоенерго», передає Укрінформ.

«Цієї зими на 15% зменшилась кількість пошкоджень тепломереж порівняно з опалювальним сезоном 2022/2023 р. Це результат підготовчої роботи в міжсезоння: проведення гідравлічних випробувань, планова заміна найбільш зношених ділянок трубопроводів (замінено 60 км старих труб) на основі ретельної діагностики влітку», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «Київтеплоенерго» вдалось відновити понад 1 000 одиниць обладнання, що було пошкоджене унаслідок ракетних обстрілів. У комунальному підприємстві підкреслили, що це дало змогу повернути для столиці понад 50% втраченої номінальної електричної потужності. На іншому обладнанні ремонти тривають.

Також у «Київтеплоенерго» поінформували, що у режимі 24/7 у всіх районах Києва в посиленому режимі працювали 38 аварійних бригад.

Також у комунальному підприємстві зауважили, що усі котельні, де дозволяє потужність, оснащені генераторами для безперебійної роботи в умовах можливої відсутності електроенергії.

«Персонал ретельно відпрацював алгоритм розгортання різних за потужністю і технічними характеристиками генераторів. У результаті роботу котельних у разі знеструмлення відновлюють у найкоротші терміни так, щоб клієнт не відчув відсутність послуги», – йдеться в повідомленні.

У «Київтеплоенерго» нагадали, що внаслідок ракетного обстрілу 7 лютого сталось пошкодження магістральної теплової мережі.

«Для потреб міської клінічної лікарні № 2 та опікового центру в Дніпровському районі були оперативно розгорнуті дві мобільні котельні. Майже дві доби обігрів медичних закладів, де перебувають пацієнти з важкими травмами, здійснювався завдяки пересувному обладнанню», – зазначили у «Київтеплоенерго».

За інформацією комунального підприємства, наразі в місті визначено понад 90 критично важливих об’єктів, до яких готові підключати мобільні котельні.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві процес відключення опалення розпочався з 28 березня.

Фото: КМДА

Енергетика Опалювальний сезон Київ Київтеплоенерго

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь