У Києві календарна зима ввійшла в трійку найтепліших

У Києві календарна зима ввійшла в трійку найтепліших 04.03.2024 13:45 Укрінформ У столиці середня температура повітря за зиму склала 0,3°С, що вище кліматичної норми на 2,8°С, а календарна зима 2023-2024 рр. стала третьою у рейтингу найтепліших зим з 1881 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського в Фейсбуці.

Зазначається, що значно тепліша за звичайну погода обумовила настання метеорологічної весни набагато раніше календарних строків – 24 січня, коли відбувся стійкий перехід температури повітря через 0°С у бік підвищення, що на 37 днів раніше за середньобагаторічну дату.

За даними обсерваторії, всі зимові місяці у столиці були теплішими за норму. Найбільше позитивне відхилення мав лютий – 5,2°С.

Загалом за зиму у столиці було зареєстровано 14 температурних рекордів. Найхолоднішим днем зими було 9 січня, коли температура опустилась до -15,8 ºС, а найтеплішим – 29 лютого, коли температура повітря піднялась до +12,1 ºС. Опадів цієї календарної зими випало 161 мм, що склало 131 % кліматичної норми.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві 29 лютого зафіксували рекорд максимальної температури повітря та рекордну середньодобову температуру повітря.

Погода Київ Зима

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь