У Києві майже 1500 людей взяли участь в акції «Не мовчи! Полон вбиває!»

У Києві майже 1500 людей взяли участь в акції «Не мовчи! Полон вбиває!» Фото, відео 10.03.2024 18:39 Укрінформ Вчотирнадцяте у Києві відбулася акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку військовополонених та зниклих безвісти.

Близько 1500 людей зібралися біля червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка, передає Укрінформ з посиланням на Суспільне.

Як розповіла співорганізаторка акції, керівниця ГО "Асоціація родин захисників "Азовсталі" Катерина Прокопенко, щоразу учасників стає дедалі більше. Мета заходу — не дати забути про тих військових і цивільних, які опинилися в російському полоні, і домогтися їхнього звільнення.

"Світ в цілому забуває про війну в Україні, а про наших полонених так і ще більше. Можна дуже довго говорити про якісь економічні санкції, про інші речі, але цінність людського життя для нас на першому місці. Особливо життя героїв, які віддавали все: свою молодість, своє здоров'я на боротьбу, на захист нашої держави. А зараз вони перебувають в полоні, в невідомості, без жодного захисту, під тортурами, втрачають здоров'я, і нам потрібно про це говорити", — сказала Прокопенко.

У Києві відбулася акція “Не мовчи. Полон вбиває” / Фото: Юлія Овсяннікова. Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь