У Києві нацгвардійці затримали чоловіка, який фіксував координати важливих державних об’єктів

У Києві нацгвардійці затримали чоловіка, який фіксував координати важливих державних об’єктів 10.02.2024 18:50 Укрінформ У Києві військовослужбовці Національної гвардії на одному з блокпостів виявили та затримали підозрілого чоловіка, який у записниках фіксував координати важливих державних об’єктів та схеми блокпостів.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Нацгвардії.

“Вчора, на одному зі стаціонарних блокпостів, що розташований при в’їзді до Києва, гвардійці помітили невідомого чоловіка, який прямував на велосипеді та, не доїжджаючи до контрольно-пропускного пункту, зупинився і почав вести запис у своєму записнику”, – ідеться у повідомленні.

Гвардійці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного об’єднання Нацгвардії спільно з працівниками Національної поліції, дочекавшись прибуття чоловіка на блокпост, провели поверхневий огляд, під час якого було виявлено блокноти, у яких він записував координати важливих державних обʼєктів, схеми блокпостів та робив записи про вибухівку.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, якій передали затриманого для з’ясування обставин.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України затримала у Києві місцевого жителя, який передавав Федеральній службі безпеки РФ розвідувальні дані про Сили оборони та стратегічну інфраструктуру України.

Нацгвардія Затримання Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь