У Києві понад сто котелень забезпечили можливістю підключення до генераторів

У Києві понад сто котелень забезпечили можливістю підключення до генераторів 13.09.2023 09:58 Укрінформ У Києві понад сто котелень забезпечили можливістю оперативного підключення до генераторів у разі перебоїв із електропостачанням.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська державна адміністрація повідомила з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Як повідомляється, комунальні служби Києва не припиняють виконувати підготовчі роботи для стабільного проходження опалювального сезону. На сьогодні виконані гідравлічні випробування теплових мереж міста і триває ліквідація виявлених пошкоджень, а також проводяться випробування на джерелах теплопостачання.

“Частина енергетичного обладнання була зруйнована (минулої зими), проте наразі триває процес відновлення, і він непростий. Проте, необхідний ремонт об’єктів критичної інфраструктури відбувається”, – Пантелеєв.

Він зауважив, що місто формує арсенал альтернативних джерел живлення на тих об’єктах, де дозволяє потужність. Наприклад, понад дві третини котелень “Київтеплоенерго” забезпечило генераторами, тому при вимкненні світла вони продовжуватимуть працювати і давати тепло будинкам, що до них підключені.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві станом на 31 серпня виконані понад 90% гідравлічних випробувань теплових мереж і джерел, виявлені і ліквідовані понад дві тисячі пошкоджень.

Електроенергія Київ генератор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь