У Києві презентували перший анатомічний бронекостюм для жінок

У Києві презентували перший анатомічний бронекостюм для жінок Фото 14.09.2023 18:09 Укрінформ У Києві на Михайлівській площі компанія «Українська броня» презентувала перший анатомічний бронекостюм для жінок в Збройних силах України.

Презентація відбулась біля пам’ятника княгині Ользі, яку вдягли в бронежилет, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Жіночий бронежилет – це не просто проблема зручності, це проблема небезпеки. Чоловічий костюм чи бронежилет жінкам носити меганебезпечно. В чоловічому бронекостюмі немає анатомічного вигину в районі грудної клітини. У жінок відбувається повністю відкриття грудної клітини і зони великого ураження за рахунок анатомічної будови тіла. Тому це – рішення бронезахисту, всі ці елементи броньовані», – сказав CEO компанії «Українська броня» Ян Гончаров.

Він додав, що вага представленого бронежилета в два рази менша, ніж у зразків, які наразі забезпечує держава. Крім того, в бронежилеті є модулі, що захищають живіт, шию, плечі, пах, зовнішню частину стегон. Розмірна сітка представлена для захисниць будь-якої статури.

За словами Гончарова, зараз цей тип бронежилету проходить випробування у Міністерстві оборони України.

"Єдиний недолік зараз, який існує в цій ситуації – ми не можемо забезпечити за один місяць всю потребу. 5 тисяч жінок на нулі, в зоні бойових дій, і 42 тис. військовослужбовиць, які можуть бути користувачками даної продукції", – сказав представник компанії.

У Києві презентували перший анатомічний бронекостюм для жінок / Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

Він зазначив, що ціна одного бонежилета – приблизно 50 тисяч гривень.

Як відомо, "Українська Броня" — виробник бронежилетів, балістичних шоломів, легких пресованих і композитних керамічних бронеплит, тактичної амуніції. Компанія працює з 2014 року.

ЗСУ Київ Жінки Бронежилет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь