У Києві пройдуть безкоштовні ексклюзивні екскурсії від Святого Миколая

У Києві пройдуть безкоштовні ексклюзивні екскурсії від Святого Миколая 30.11.2023 11:00 Укрінформ У Києві 2 та 3 грудня пройдуть чотири ексклюзивні костюмовані прогулянки містом “Від Миколая до Різдва”.

Як передає Укрінформ, про це Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації повідомляє у Фейсбуці.

"Управління та Київський центр розвитку туризму підготували чотири безоплатні святкові екскурсії від Святого Миколая”, – ідеться у повідомленні.

Під час прогулянки Подолом учасники екскурсії зануряться в атмосферу Дня святого Миколая, дізнаються цікаві деталі цього свята і те, як воно зародилося, а також відкриють для себе особливі об’єкти, пов’язані з цією важливою постаттю.

Маршрут почнеться біля станції метро “Контрактова площа”, пройде через церкву Миколи Притиска вулицею Спаською. Екскурсанти також побачать архітектуру церкви Миколи Набережного та церкви Різдва Христового.

Зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць під час воєнного стану, реєстрація є обов'язковою, місця зустрічей вказані в анкетах.

Як повідомляв Укрінформ, у Музеї Києва 29 листопада відкрився мистецький проєкт “Українська зима: від Романа до Йордана”.

Фото з сайту Храм Різдва Христового

Екскурсія Київ Святий Миколай

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь