У Києві рівень води в Дніпрі піднявся на 29 сантиметрів

У Києві рівень води в Дніпрі піднявся на 29 сантиметрів Фото 14.03.2024 17:04 Укрінформ За останню добу рівень Дніпра в межах Києва піднявся на 29 см, а за останні 5 днів зріс на 45 см.

Про це у Телеграмі повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації передає Укрінформ.

«За останню добу рівень Дніпра в межах Києва піднявся аж на 29 см. Станом на 14.03.2024, він становить 583 см над "0" поста. Температура води – 3,4 град. С», – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними моніторингу, за останні 5 днів рівень найбільшої річки України в межах столиці зріс на 45 см.

Зазначається, що підйом відбувається внаслідок збільшення скидів води з Київського водосховища через пропуск весняного водопілля, тому спостерігається початкове затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

Рівень небезпеки гідрологічних явищ І (жовтий).

У КМДА зауважили, що на даний момент водопілля Києву загрози не несе. Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.

«Промислові об’єкти і житлові масиви міста поза небезпекою. До критичного рівня води ще понад 1,3 м. Моніторинг цьогорічного водопілля триває», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Укргідрометцентру, наступні дні рівень Дніпра в Києві утримуватиметься вище відміток початкового затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

Як повідомляв Укрінформ, в КМДА раніше попереджали про ймовірність підвищення рівня води у Дніпрі в Києві та області 1-5 березня через скид води з Київського водосховища.

Фото: КМВА

Дніпро Повінь Вода Київ Водопілля

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь