У Києві стартував прийом заяв у перші класи

У Києві стартував прийом заяв у перші класи 25.03.2024 16:30 Укрінформ У комунальних школах Києва у понеділок, 25 березня, розпочався прийом заяв від батьків дітей до перших класів, які можна надіслати електронною поштою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, документи приймають не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів.

Прийом документів триватиме до 31 травня.

За словами Мондриївського, це найкомфортніший час для батьків, які вже визначились з тим, чи піде дитина до першого класу і до якої саме школи.

Головним критерієм зарахування до перших класів є територіальна доступність, а саме – закріплення відповідних адрес проживання дітей за певними школами.

“Жодні внески до благодійних фондів або навчання на підготовчих курсах не можуть стати пріоритетним фактором для зарахування”, – наголосив заступник голови КМДА.

Для зарахування дитини до першого класу достатньо заяви одного з її батьків, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених власноруч, або електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна подавати пізніше.

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті, яка триватиме до 11 квітня.

Освіта Школа Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь