У Києві та області можливе підвищення рівня води у Дніпрі

У Києві та області можливе підвищення рівня води у Дніпрі 22.02.2024 16:05 Укрінформ У Києві та Бориспільському районі Київської області 22-27 лютого внаслідок скидів води з Київського водосховища можливі різкі коливання рівнів води у Дніпрі з короткочасним досягненням відміток початкового затоплення заплавних територій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“За інформацією Укргідрометцентру, 22-27 лютого в Києві та Бориспільському районі Київської області можливі різкі коливання рівнів води р. Дніпро з короткочасним досягненням відміток початкового затоплення заплавних територій (І рівень небезпеки – жовтий)”, – ідеться у повідомленні.

Коливання можливі внаслідок скидів води з Київського водосховища.

Рятувальні служби перебувають на постійному зв’язку з Українським гідрометцентром, який проводить постійний аналіз розвитку гідрометеорологічної ситуації в басейні Дніпра.

Комунальне підприємство “Плесо” реалізує щоденний моніторинг рівня води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень.

Дані про рівень води оновлюють щодня на сайті підприємства, забезпечуючи постійний доступ до актуальної інформації.

Як повідомляв Укрінформ, у Закарпатській області внаслідок підняття рівня води в річках підтоплені автошляхи місцевого значення та сільгоспугіддя.

Дніпро Вода Київ Київщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь