У Києві відкрилася фотовиставка про діяльність гуманітарних працівників в Україні

У Києві відкрилася фотовиставка про діяльність гуманітарних працівників в Україні Фото 19.08.2023 15:21 Укрінформ У Києві з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги відкрилася виставка фотографій, яка розповідає про роботу гуманітарних працівників в Україні.

Ініціатором заходу виступила ООН, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На фото відображено діяльність гуманітарних організацій, центральних, обласних і місцевих органів влади, волонтерів у постраждалих унаслідок війни громадах, організацій громадянського суспільства, які працюють для того, що мільйони постраждалих від війни отримували вкрай необхідну допомогу.

“Щодня відбуваються атаки, які вбивають українців. Праця гуманітарних працівників, місцевих волонтерів, міжнародних організацій триває на тлі цих атак”, — сказала постійний гуманітарний координатор ООН в Україні Деніз Браун.

У Києві відкрилася фотовиставка до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги / Фото: Кирило Чуботін. Укрінформ

Вона подякувала авторам робіт, серед яких здебільшого українські фотографи, зауваживши, що ці знімки дають змогу "зазирнути у світ надання гуманітарної допомоги в Україні".

Браун також згадала про тих, хто загинув у 2022-2023 роках. Зокрема, вона нагадала про випадок із загибеллю у Херсоні внаслідок обстрілу молодого лікаря у його перший робочий день.

Своєю чергою віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук подякувала усім гуманітарним працівникам. "Ми з вами пліч-о-пліч разом з 24 лютого (2022 року – ред.) допомагаємо, рятуємо, обігріваємо, обнімаємо, цілуємо і даємо надію. Поки ми тут, багато гуманітарних операцій у ці хвилини на лінії фронту рятують дітей, жінок, людей старшого віку. Я за це щиро дякую”, — зазначила урядовець.

Щороку 19 серпня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цього дня 2003 року біля офісу ООН в Багдаді (Ірак) стався теракт – вибухнула вантажівка. Трагедія забрала життя 22 осіб, у тому числі Верховного комісара ООН з прав людини Сержіу Вієйри де Меллу.

Фотовиставка Київ Верещук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь