У Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом

У Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом Фото 20.12.2023 13:52 Укрінформ Мер Києва Віталій Кличко у середу, 20 грудня, відкрив рух реконструйованим Дегтярівським шляхопроводом – для проїзду автотранспорту та трамваю оновленими коліями.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За словами Кличка, “мостовики розібрали конструкції споруди, фундамент та замінили на нові з покращеними характеристиками. Тепер це – фактично новозбудований обʼєкт”.

Кличко нагадав, що “побудований шляхопровід був у 1963 році. І з того часу його капітально не оновлювали, обʼєкт перебував в аварійному стані”.

“Новий шляхопровід на один метр вищий, ніж попередній. Ширина споруди збільшилися з 28 до 40 метрів. Довжина шляхопроводу – 36 метрів замість 33-х. Покращені параметри збільшать пропускну спроможність шляхопроводом та на основних підходах до нього. Вона становитиме понад 45 тисяч автомобілів на добу", – зазначив Кличко.

На новому шляхопроводі зберегли трамвайну лінію, на якій повністю оновили рейки. За сучасними технологіями влаштували відокремлене трамвайне полотно з посилених монолітних плит. Лінія проходить уздовж вулиці Дегтярівської.

"Навіть в умовах війни ми продовжуємо утримувати та оновлювати критичну інфраструктуру столиці. Ремонтуємо дороги, розв’язки та шляхопроводи, які найбільше цього потребують. І це переважно ті об’єкти, які розпочали ремонтувати до війни та вимушено призупинили роботи. А також об’єкти, що перебували в аварійному стані. Як, наприклад, Дегтярівський шляхопровід", – підкреслив Кличко.

Мер столиці зазначив, що весь комплекс робіт, а саме влаштування верхнього шару асфальту та благоустрій території біля зʼїздів і заїздів на Дегтярівський шляхопровід завершать наступної весни. Також влаштують велодоріжки та тротуари.

Як повідомляв Укрінформ, під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу 30 вересня стався обвал балок.

Транспорт Віталій Кличко Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь