У Києві викрили завод з незаконного виробництва оливкової олії

У Києві викрили завод з незаконного виробництва оливкової олії Фото 20.12.2023 14:27 Укрінформ Бюро економічної безпеки викрило завод з незаконного виробництва оливкової олії; на складах та місцях продажу вилучено понад 90 тонн підробленої продукції.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба БЕБ.

"Детективи Територіального управління БЕБ у місті Києві викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих італійських марок. Мешканці міста Києва та Львівщини організували роботу заводу, на якому виготовляли підроблені товари", – йдеться в повідомленні.

Використовуючи фірмове найменування та товарні знаки, фальсифікат продавали через мережу магазинів під виглядом оригінальної продукції.

Одна із постраждалих компаній вже заявила про спричинену їй матеріальну шкоду в особливо великому розмірі.

Детективи БЕБ провели 20 обшуків на території міста Києва, Львівської, Харківської та Дніпропетровської областей. На складах та місцях продажу підроблених товарів вилучено понад 90 тонн оливкової олії та інших продуктів.

Під час обшуку на території Львівської області виявлено та вилучено лінію з розливу оливкової олії, обладнання, тару, сировину та готову продукцію. Загальна орієнтовна вартість вилученого становить майже 7,5 мільйона гривень. Наразі незаконна діяльність заводу із виробництва підробленої оливкової олії та точок продажу припинено.

Як повідомлялось, Бюро економічної безпеки України (БЕБ) вилучило на Дніпропетровщині 35 тонн фальсифікованого пального у мережі АЗС; його орієнтовна вартість – понад 2 млн грн.

Підробка Продукти Київ Бюро економічної безпеки Контрафакт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь