У Києві вже «оцифрували» понад 200 тисяч дерев

У Києві вже «оцифрували» понад 200 тисяч дерев 25.01.2024 14:42 Укрінформ У Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, станом на 25 січня у столиці «оцифровано» понад 203 тисячі зелених насаджень.

Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу КМДА.

«У Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, що перебувають на балансі міста. Станом на 25 січня у столиці «оцифровано» понад 203 тисячі зелених насаджень», – зазначив Прокопів.

Він зауважив, що створення і наповнення онлайн-мапи дерев – це не тільки крок до відкритості даних, але і можливість провести чітку інвентаризацію міських зелених насаджень. За його словами, цей ресурс допоможе зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони перебувають. Ідеться про всі балансові території міста – а отже як про вуличні насадження, так і про дерева, що ростуть у парках і скверах.

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, наразі «оцифровані» всі дерева вздовж вулиць десяти районів столиці. У деяких районах робота повністю завершена і в парках та скверах.

«Наші колеги з комунальних підприємств закінчують «оцифровувати» дерева в парках та скверах столиці. Чудові результати маємо в Деснянському районі, де робота з наповнення карти вже повністю завершена. Також гарні результати показують Солом’янський, Святошинський та Дніпровський райони – там наповнення майже завершене», – сказав Возний.

Він відзначив, що паралельно з наповненням карти йде робота з відповідними структурними підрозділами КМДА та правоохоронними органами щодо безпечного оприлюднення ресурсу для широкого кола користувачів.

Як повідомлялося, онлайн-мапа міститиме фотографію кожного «оцифрованого» дерева, інформацію про його місцезнаходження, вид, діаметр стовбура та висоту. Ресурс розробили Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА спільно з КП «ГІОЦ».

КМДА Київ Карта Дерева

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь