У Києві запрошують всіх охочих пройти навчання з військової справи для цивільних

У Києві запрошують всіх охочих пройти навчання з військової справи для цивільних Відео 20.03.2024 15:00 Укрінформ У столиці тривають курси з підготовки цивільного населення до національного спротиву на базі Центру підготовки до Національного спротиву КО «Муніципальна охорона».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

«У столиці тривають курси з підготовки цивільного населення до національного спротиву. Заняття проходять на базі Центру підготовки до Національного спротиву КО «Муніципальна охорона», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кожен охочий може опанувати воєнний вишкіл і здобути спеціальний фах безкоштовно, обравши для себе зручний формат навчання: одноденний, п’ятиденний або спецкурс.

Заняття проходять за такими напрямами: тактична медицина; психологічна підготовка; дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення; основи мінно-вибухової безпеки; навички роботи з БпЛА; тактико-спеціальна підготовка.

Навчання проводять інструктори КО «Муніципальна охорона» з бойовим досвідом та волонтери, які мають достатній рівень підготовки.

Для реєстрації на навчання з підготовки до національного спротиву необхідно заповнити форму.

Як повідомляв Укрінформ, у Київському обласному Центрі підготовки населення до національного спротиву стартував перший безкоштовний курс для цивільних.

Фото ілюстративне: КОВА

Військові навчання Київ Муніципальна охорона

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь