У Києві запустили акселератор для технологічних рішень «Стійке місто»

У Києві запустили акселератор для технологічних рішень «Стійке місто» 07.03.2024 14:16 Укрінформ Київміськдержадміністрація спільно з НТУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge та Klitschko Foundation започаткували акселераційну програму “Стійке місто”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

“Акселераційна програма “Стійке місто” збере талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва”, – йдеться у повідомленні.

За словами керівника цифрової трансформації Києва і заступника голови КМДА Петра Оленича, “Стійкість міста – це не лише відповідь на виклики, але й шлях до інновацій, де творчі мислителі об’єднують зусилля для створення міста майбутнього”.

“Участь у City Resilience Accelerator – це шанс не лише змінити Київ, але й впровадити нові проєкти сталого та стійкого розвитку”, – зазначив Оленич.

Як поінформували у КМДА, у межах програми КПІ імені Сікорського спільно з Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge та благодійною організацією Klitschko Foundation організує стартап-акселератор для енергетичної стійкості.

У межах акселераційної програми буде розроблений коефіцієнт стійкості житлових будівель міста та проведений конкурс “Смарт-системи енергомоніторингу і програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту”, що охопить аналітичні системи енергетичного менеджменту житлових будівель, програмні рішення для аналізу даних із систем обліку енергії, інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу, системи IoT для збору даних, алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання.

“Без інновацій та інноваторів, якими можуть виступати підприємці, вчені, студенти та школярі, неможливо побудувати ні стійкого міста, ні стійкої держави. Саме інновації будують фундамент сильної країни. Попри будь-які виклики, які стоять перед нами у воєнний час, головною ціллю Акселераційної програми є зібрати інноваторів та інновації, які спроможні забезпечити стійкість міста: енергетичну, безпекову із застосуванням ІТ-технологій та ІоТ”, – додала керівниця Всеукраїнської інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Інна Малюкова.

Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024 року у форматі офлайн та онлайн.

Перші три призові місця отримають гранти від організаторів.

Перспективні проєкти зможуть взяти участь у фіналі XIII Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2024 та знайти інвесторів для виконання замовлень чи відкриття невеликих стартапів у Києві.

У КМДА нагадали, що акселераційна програма є частиною співпраці з Bloomberg Philanthropies, яку анонсували раніше.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому Державний університет "Житомирська політехніка" запустив акселераційну програму BGV Hardware Accelerator для підтримки технологічних стартапів. Учасники проєкту отримають по 3 тис. євро на втілення своїх ідей.

Будівництво Інновації Технології Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь