У Києві з’явився мурал на честь бійця Азова «Оджоса»

У Києві з’явився мурал на честь бійця Азова «Оджоса» Фото 17.09.2023 17:58 Укрінформ У столиці створили новий мурал, присвячений бійцю полку «Азов» Андрію Огороднику з позивним «Оджос».

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці один із авторів муралу художник Віталій Гідеван.

«З перших днів повномасштабного вторгнення він боронив рідний Київ, а потім полетів до заблокованого Маріуполя на допомогу бійцям «Азова», – зауважив він.

24 лютого 2022 року «Оджос» добровольцем долучився до підрозділу ТрО «Азов-Київ».

На Київщині він із побратимами тримав позиції в районі сіл Мощун, Горенка і Пуща-Водиця.

А вже 25 березня «Оджос» разом з іншими добровольцями відправився на підсилення у місто Маріуполь, де приєднався до бійців «Азова».

«15 квітня Оджос разом із бійцями свого підрозділу здійснив прорив на «Азовсталь», де і загинув від уламкового поранення 26 квітня 2022 року. Того дня по його позиції був приліт із 82-мм міномета. Кілька годин воїна намагались врятувати Азовські медики, але марно. Андрію було лише 23 роки», – повідомив художник.

За словами Гідевана, «це лише частина його історії, але він залишиться назавжди в нашій пам'яті».

Художник також розповів, що мурал був створений за ініціативи мами бійця Світлани Лисенко та за допомогою небайдужих людей.

Як повідомляв Укрінформ, харків’янка Карина Жернова розмальовує закриті OSB-плитами вікна та двері в будинках, які пошкоджено внаслідок російських ударів.

Фото: Vitaliy Gideone/FB

Азов Мурал Пам'ять Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь