У Києві знеструмлювалися 58 тисяч споживачів та водоканал

У Києві знеструмлювалися 58 тисяч споживачів та водоканал 17.03.2024 11:12 Укрінформ У Києві через технічні порушення в мережах знеструмлювалися 58 тисяч споживачів та водоканал.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

В аварійний короткостроковий ремонт виведений блок однієї із ТЕЦ.

З технологічних причин короткостроково відключалась ТЕЦ в Івано-Франківській області, при цьому припинялося теплопостачання міста-супутника. Робота ТЕЦ і постачання тепла відновлені.

В енергосистемі є достатньо резервів для покриття потреб споживачів та промисловості, йдеться у повідомленні.

Планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

У Києві через технічні порушення в електромережах знеструмлювалися дві підстанції 110 кВ. Були відключені 58 тисяч абонентів та обладнання водоканалу. Усі споживачі включені за резервною схемою.

У Запорізькій області з технологічних причин відключалась повітряна лінія НЕК “Укренерго” 330 кВ. Лінію вже включена в роботу.

У Харківській області через обстріли знеструмилася повітряна лінія 110 кВ та дві підстанції 110 кВ, без світла залишилися побутові споживачі. Після аварійного ремонту лінія включена в роботу, усі споживачі заживлені.

Увечері у тому ж районі через обстріл відключилась повітряна лінія 110 кВ, знеструмились підстанції, без світла залишилися побутові споживачі.

Минулої доби на одній із шахт у Донецькій області сталася зупинка обладнання. У той момент у шахті перебував 31 гірник. Люди були сповіщені про аварійну ситуацію. За годину робота обладнання була відновлена.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 3900 МВт*год, також передбачається експорт – до 2000 МВт*год.

Як повідомляв Укрінформ, міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що синхронізація української енергосистеми з європейською посилила обидві сторони.

Електроенергія Міненерго Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь