У КМДА кажуть, що «резонансні» прориви труб сталися через зношеність комунікацій

У КМДА кажуть, що «резонансні» прориви труб сталися через зношеність комунікацій 19.01.2024 18:49 Укрінформ Комунікації столиці потребують повноцінної комплексної модернізації, оскільки прокладались ще за радянських часів.

Про це в інтерв’ю виданню "Вечірній Київ" заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає Укрінформ.

"Потрібна повноцінна комплексна їх модернізація, прокладення нових сучасних трубопроводів. І до війни ми виконували цю роботу. Наприклад, у Києві стартувала наймасштабніша в Україні кампанія модернізації теплових мереж, в яку спрямовувались кошти міського бюджету", – сказав Пантелеєв.

Він зауважив, що з 2019 року комунальному підприємству "Київтеплоенерго" вдалось замінити понад 340 км трубопроводів, прокладали нові ізольовані труби європейського зразка, але зараз фінансовий пріоритет для усіх — оборона.

Заступник голови КМДА пояснив, що причиною кількох "резонансних" аварій, що стались на трубопроводах міста минулого тижня, стала їхня зношеність.

"Роботи були ускладнені морозною погодою. Тому залучали працівників й техніку Київавтодору, які обробляли територію протиожеледними засобами. Адже стався витік води назовні, і треба було його оперативно локалізувати поки вода не замерзла", – сказав Пантелеєв.

За його словами, комунальні служби міста працюють у посиленому режимі й оперативно реагують на виклики.

"Ситуація хоч і складна, але контрольована. Працюємо, щоб не допустити збоїв у життєзабезпеченні міста. Ми це довели минулого року, коли були постійні обстріли енергооб’єктів: послуги оперативно відновлювали, зокрема й за рахунок резервних джерел живлення", – підкреслив Пантелеєв.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві, 12 січня, на вулиці Леся Курбаса, 7-Г сталося пошкодження водопровідної мережі.

Також, 9 січня, у столиці прорвало водопровід на вулиці Оболонській.

Інфраструктура Київ Київтеплоенерго Труби

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь