У столиці понад 5000 фахівців пройшли навчання для формування навичок стресостійкості

У столиці понад 5000 фахівців пройшли навчання для формування навичок стресостійкості 26.12.2023 19:09 Укрінформ У київському центрі стресостійкості понад п'ять тисяч фахівців пройшли навчання для формування навичок стресостійкості.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"У квітні ми відкрили перший в Україні Центр стресостійкості. За час роботи вже понад 5 тисяч столичних фахівців пройшли навчання для формування навичок стресостійкості. Це освітяни, працівники соціальної сфери та закладів охорони здоров’я, психологи, фахівці критичної інфраструктури, ювенальної поліції”, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, “навчальні програми допомагають відпрацювати навички першої психологічної допомоги, зміцнити стресостійкість та засвоїти техніки стабілізації психоемоційного стану. За відгуками учасників – ці знання допомагають їм відновити життєві ресурси, згуртувати колективи та запобігти професійному вигоранню”.

“У серпні розпочалися навчання за програмою “Добре сусідство” для управителів та жителів багатоквартирних будинків (ОСББ), які вже пройшли майже 500 киян”, – додала Хонда.

Вона подякувала представникам посольства Держави Ізраїль в Україні та Israel Trauma Coalition за навчання українських психологів, а також за підтримку у створенні та розвитку Центру стресостійкості.

Також Хонда подякувала фахівцям центру, які допомагають тримати стійкість тих, хто тримає стійкість столиці.

Вона нагадала, що основними напрямами діяльності Центру стресостійкості є: формування навичок першої психологічної допомоги та самодопомоги під час стресових ситуацій і надзвичайних подій; запобігання професійному вигоранню та втомі; психологічна підготовка трудових колективів до адаптації ветеранів; формування стійкості фахівців першої контактної лінії в умовах хронічного стресу; психологічна підготовка управителів та мешканців багатоквартирних будинків до взаємодії під час надзвичайних ситуацій; супервізії та інтервізії професійних груп першої контактної лінії.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж року понад 85 тисяч українців звернулися по психологічну підтримку до лікарів. Серед найпоширеніших причин – відчуття тривоги та порушення сну.

Фото: kyivcity.gov.ua

Київ Ментальне здоров’я

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь