12 працюючих лайфхаків, щоб прибирання квартири стало простіше та швидше

Багато хто витрачає години на прибирання та облаштування побуту. Цю нелегку справу можна зробити значно простіше, дотримуючись нескладних правил. Давайте спрощувати разом!

Організований побут — запорука гармонії в сім'ї та психічного здоров'я. Ці прості поради щодо полегшення побуту допоможуть вам заощадити час та сили, інформує Ukr.Media.

Чищення вентиляційної решітки на кухні

Щоб почистити вентиляційну решітку, не обов'язково її знімати. Щоб швидко усунути забруднення, оберніть стару зубну щітку (особливо добре підійде дитяча) вологою серветкою і послідовно пройдіться по всій поверхні решітки.

Запобігання появі пилу на шафі

Для того, щоб не дати пилу та жиру скупчитися на кухонних шафках, розкладіть на них зверху звичайні листи А4. Їх, зрозуміло, потрібно буде міняти на нові, але зробити це набагато простіше, ніж відмивати бруд від меблів. Жир та бруд "осідають" на листах, а верх шафок досить просто протерти без зусиль.

Очищення гребінця

Гребінець можна почистити за допомогою піни для гоління: просто нанесіть піну на гребінець, зачекайте кілька хвилин і змийте теплою водою.

Зберігання засобів гігієни

Якщо у вашій ванній кімнаті немає поличок для зберігання засобів догляду за тілом, а захламляти ними бортики ванної не хочеться, хорошим рішенням буде придбати невеликий господарський кошик. Зберігати його можна, наприклад, під раковиною, а за необхідності ставити на борт.

Захист зливу від забруднення

Чистити злив ванної від волосся, що потрапило туди — заняття не з приємних! Силіконова накладка (уловлювач) позбавить вас проблем із засміченням труб і необхідності лізти пальцями в зливний отвір.

Підтримка чистоти техніки

Щоб пил не накопичувався на поверхні телевізора або монітора, нанесіть невелику кількість кондиціонера для білизни на проблемні ділянки і добре розітріть ганчіркою, і забруднення значно сповільниться.

Економія часу на прасуванні одягу

Розвісьте випрані блузки, сорочки та футболки на вішалки, трохи струсіть їх і застебніть гудзики, якщо вони є. Висохнувши, речі не потребуватимуть ретельного прогладжування.

Чищення білого взуття

Щоб надати білим кросівкам більш "свіжий" вигляд, можна почистити їх найпростішою зубною пастою та старою зубною щіткою. Така чистка допомагає видалити навіть бруд, що в'ївся.

Видалення забруднень із варильної поверхні

Зі складними забрудненнями плити добре впораються оцет і сода. Нанесіть тонким шаром столовий оцет, зверху насипте соду, зачекайте приблизно 20 хвилин та вимийте плиту губкою для посуду.

Сода також допомагає очистити поверхню ванни. Особливо добре це підійде тим, хто не любить запах хімічних речовин.

Зберігання миючих засобів

Миючий засіб для посуду або мило для рук зручно зберігати в диспенсерах. Такий спосіб допомагає дозувати мийні засоби та економити місце на кухні та у ванній, а також позбавляє вас від візуального шуму та кухня виглядає стильною, а інтер'єр — охайним.

Видалення накипу в чайнику

Щоб почистити чайник від накипу, насипте пакетик лимонної кислоти, залийте її водою і закип'ятіть. Для кращого ефекту можна повторити процедуру за кілька хвилин.

Оксамитові вішалки для одягу

Такі вішалки дарують відчуття порядку у шафі. Відмінність таких вішалок від звичних нам пластикових полягає в тому, що речі з них не скочуються вниз. Місця вони також займають набагато менше.

Чищення барабана пральної машини

Видалити забруднення всередині пральної машини можна за допомогою таблеток для посудомийної машини. Однієї пігулки, зазвичай, буде достатньо. Одночасно можна почистити і начинання машинки — просто засипте лимонну кислоту у відділ для порошку і поставте на режим 60°С.

За допомогою таких невеликих хитрощів можна значно спростити прибирання квартири, а значить залишити час для важливіших справ!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь