3 лайфхаки для миття посуду, якщо вам набридло стояти біля раковини

Гірше миття посуду може бути лише миття підлоги. Але як же скоротити цей ненависний час? Ми зібрали кілька корисних лайфхаків, щоб ви витрачали вільні хвилини на приємніші речі, інформує Ukr.Media.

Техніка «одна мильна губка»

Наш мозок справді панікує, коли прикидає, скільки посуду зараз належить вимити, і дивуватися тут нема чого. Але навіщо уявляти миття посуду як величезну проблему, на вирішення якої ви витратите цілий вечір? Психологи радять чудовий лайфхак, щоб ваш мозок не гальмував вас перед раковиною: мийте посуд однією губкою, не додаючи засіб для очищення на губку вдруге. Звичайно, якщо посуду багато, вам не вистачить однієї краплі. Але в цьому і суть — коли губка «закінчиться», перейдіть на іншу справу, відверніться на п'ять хвилин, а потім повертайтеся до посуду. Так вам буде морально простіше впоратися із горою посуду.

Чи потрібно мити все?

Швидше за все, у цій страшній горі посуду є предмети, які не вимагають відмивання зі спеціальним засобом. Наприклад, ви відміряли сухі речовини за допомогою склянок або глибоких тарілок. Навіщо ж ускладнювати собі життя? Просто промийте такі предмети в першу чергу. Можливо, саме вони створювали цю кількість посуду, а вам залишиться лише відмити пару тарілок і одну велику сковороду.

Не заставляйте раковину посудом

Величезна помилка, яку ви напевно робите, — ставите весь брудний посуд у раковину. Не треба так. По-перше, ви забрудните посуд, який не потребує відмивання від жиру, а, по-друге, вам буде важче відмивати посуд у принципі через маленький простір. Крім того, якщо раковина засмітиться, вам доведеться витягувати весь брудний посуд на чистий стіл. Поставте деяку частину брудного посуду на підкладці біля раковини та мийте частинами. Ви й не помітите, як брудний посуд закінчиться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь