3 способи відкрити двері у вашу підсвідомість

Всі ваші фізіологічні функції – це робота вашого більш глибокого розуму, передає Ukr.Media.  Це також надає величезний вплив на те, як ми сприймаємо світ. Підсвідомість працює дуже швидко, постійно аналізуючи навколишній світ, знаходячи закономірності. У метафізичних термінах підсвідомість – це сила, яка може створювати або руйнувати наші творчі і духовні процеси. У багатьох відносинах підсвідомість є більш вірним віддзеркаленням вашої душі – це основа, на якій будуються свідомий розум. Отже, як нам змусити його слухатися?

1. МЕДИТАЦІЯ І ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Швидше за все, ми всі чули про переваги медитації. Все, що вам потрібно знати, це те, що коли ви медитуєте, ви  розмиваєте кордон свідомого і несвідомого і починаєте свого роду інтеграційний процес

По мірі того, як ми розслабляємося, ми стаємо з'єднанням підсвідомості і свідомості, поки, зрештою, не об'єднаємося і не перейдемо в стан надсвідомості. Саме в ході цього процесу ми можемо дуже легко звільнити старі парадигми і встановити нові. Просто візуалізуйте свій намір під час медитації. Вся особиста парадигма – це історія, яку ми постійно підсвідомо розповідаємо самим собі, поки вона не стане реальною. Настав час написати нову історію з більш щасливим кінцем.

2. ГІПНОТЕРАПІЯ

Гіпноз працює, як медитація, єдина різниця в тому, що хтось буде керувати вами на кожному кроці.

Багато людей знаходять, що медитація і візуалізація не працюють, тому що вони відволікаються, їх телефон починає дзвонити, або вони просто не можуть зрозуміти, як розслабитися. Хороший гіпнотерапевт може допомогти у всіх цих речах.

Швидше за все, він вимкне ваш телефон на початку сесії. Його спокійний голос і настанови будуть тримати вас в центрі уваги, і той факт, що ви, ймовірно, заплатили гроші за проведення цієї сесії, зробить вас набагато більш сконцентрованим.

Він навчить вас, як розслаблятися в середовищі, в якій ви можете відчувати себе більш спокійно.

Є ще інші методи, а також безліч медитацій і гіпнозу в режимі онлайн, безкоштовно.

3. СОН

Ви засинаєте, думаючи про працю, про боротьбу з коханою людиною, про всіх дорученнях, які ви повинні виконати завтра або просто про самотність?

Це погана звичка, яка вчить нас воювати і боятися того, що ми ненавидимо, замість того, щоб зосередитися і створити те, що ми любимо. Це особливо сумно, тому що, оскільки ви перебуваєте в сплячому стані, ви просто вливаєте ці ідеї прямо у вашу підсвідомість.

Коли ви засинаєте, подумайте про те, чого ви хочете. Уявіть себе з вашим коханою людиною, візуалізуйте себе, свою ідеальну роботу, уявіть відпустку своєї мрії. Це починає наповнювати підсвідомість позитивністю. Ви прокинетеся на наступний день, відчуваючи себе чудово, і підсвідомість почне працювати для досягнення цих позитивних цілей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь