4 змін, які відбуваються в 40 років

До 40 років людина слід за заздалегідь визначеної соціумом програмі:

треба отримати професію, визначитися в ній,

створити сім'ю,

виховати дітей.

Коли ця програма є, живеться набагато легше – зрозуміло, яких висот треба досягати.

Найсильніші бажання у дівчат вдало вийти заміж і народити дитину часто є «дороговказною зіркою» для них.

У чоловіків такий «зіркою» стають бажання досягти висот у професії, заробити грошей, мати власне житло, машину.

Ці ж бажання не чужі і багатьом молодим жінкам, передає Ukr.Media.

Коли нас веде «дороговказна зірка» і багато чого виходить, життя наповнене особливим захопленням, натхненням, творчістю, весь час є відчуття, що ти «на коні», навіть тимчасові невдачі сприймаються як «виклик». Сил у молодості зазвичай предостатньо. Ми сповнені оптимізмом і весело ліземо на свої вершини, навіть якщо іноді падаємо.

40 років – це середина життя, і багато чого змінюється. У чому людина стає іншим. Ніби дійсно настає інша життя.

1. Зміни емоційні.

Йдуть «щенячие» захвати, оптимізм змінюється реалізмом або навіть песимізмом. Але часто натомість приходять зрілість, мудрість і врівноваженість. Багато люди перестають вірити в любов, щастя, мрію, розвиток, дружбу. Особливо ті, хто накопичив негативний досвід і не зробив висновків зі своїх помилок.

2. Зміни зовнішності.

Є гарна приказка – до 40 років у тебе обличчя, яке дала природа,

після 40 – те, що ти заслужила! Це про те, що саме до 40 років на обличчі проявляються ті емоції, які ми найчастіше відчували. Злі, жадібні, песимістичні, заздрісні люди вже не приховають своє «справжнє обличчя». На обличчі з'являється мімічна маска – зморшки починають малювати на обличчі особливий візерунок. Люди добрі, люблячі, оптимісти залишаються привабливими, незважаючи на вікові зміни зовнішності.

3. Зміни здоров'я.

В районі 40 років зазвичай починають «спливати» болячки від неправильного способу життя, негативних емоцій і дій, спадкові хвороби. Людина не відразу це виявляє — адже всі накопичувалося поступово. Може бути, з-за такої перебудови організму і не прийнято відзначати ювілей 40 років.

4. Зміни способу життя.

Після 40 переважна більшість людей починають вести «осілий» спосіб життя. Якщо у 25 років можна було підхопити дітей під пахву і їхати подорожувати або відправити їх до бабусі, а самим гуляти всю ніч, то в 40 – це зустрічається дуже рідко. Як це не сумно, але турботи і справи нас засмоктують, часто ввечері сил залишаються тільки на перегляд телевізора. Друзі «йдуть», вони «осідають» у своїх сім'ях і вже немає таких радісних зустрічей у компаніях, як раніше.

Ми вже достатньо зрілі й досвідчені, але ще молоді й енергійні!

Візьміть цей девіз собі. Адже це дійсно так! Незважаючи на те, що в 40 років треба пристосуватися до певних змін, що буває проходить болісно, все-таки це – чудовий вік!

Ось кілька правил, які допоможуть зробити ваше життя яскравим і цікавим, коли вам вже добре за 40.

1. Усвідомте свої 4 види змін:

Емоційні зміни – не дозволяйте собі впадати в песимізм і не заперечуйте щастя та радості повноцінного життя. Не кажіть такі фрази: «Ну ось, старість прийшла», «Так що я в 40 років вже можу?», «Так кому я в цьому віці потрібна?» «Пізно починати, коли тобі 40». Все це неправда!

Так, ваш юнацький запал охолоджені віком і досвідом, але якщо ви жили правильно, у вас з'явилися особливі стани – МУДРІСТЬ, ЗНАННЯ, СИЛА, ВПЕВНЕНІСТЬ, ВМІННЯ БУТИ СОБОЮ. Це неймовірно цінне і недоступно юним створінням.

У ранній молодості ми часто виворачиваемся навиворіт, аби відповідати чомусь або комусь. Зараз ви нарешті дозволяєте собі бути собою, а іншим – бути іншими!

Зміни зовнішності – настав час зайнятися собою і витрачати більше часу і сил на підтримання гарної фізичної форми і зовнішньої привабливості. І цей процес буває дуже приємним!

Зміни здоров'я – пройдіть повне обстеження організму, навіть якщо відчуваєте себе непогано. Ви просто повинні знати свої слабкі місця. Попереджений — значить озброєний! Запаси енергії після 40 виснажуються, і прийшов час поповнювати їх. Басейн, лижі, танці, фітнес і т. п. Приділіть увагу і здорового харчування.

Зміни способу життя. Безглуздо думати, що після 40 років ваш уділ кухня, онуки, город ( для жінок) або гараж, диван, телевізор (для чоловіків). Так, у вас немає зараз запрограмованої соціумом « дороговказною зірки», але є можливість створити її самому! У вас є СВОБОДА ВИБОРУ!

2. Створіть собі нові дороговказні зірки. Про що ви мріяли, але вам завжди було колись? Або ви боялися? Що надихає вас? Нехай цих «зірок» буде кілька. Подорожі, танці, творчість, саморозвиток в будь-якій області і т. п. Не бійтеся починати і вчитися!

Якщо не знаєте англійську, а вам це потрібно – вперед, не навчилися раніше водити машину – вперед, не освоїли комп'ютер — вперед! Тепер тільки вперед, щоб не затягло тому!

Якщо раніше за вас думало суспільство, що вам робити і куди прагнути, то зараз ВИ ДУМАЄТЕ САМІ! Займайтеся всім, що вам хочеться! Нехай ваші заняття будуть позитивні. Знайомтеся з новими людьми, ходіть в театр і на концерти, вечірки та виставки!

І звичайно, діліться досвідом! Може бути, ваша місія – допомагати іншим людям або ділитися знаннями.

3. Це, звичайно, сумно, але зараз у нашому суспільстві є багато дорослих «зазомбованих» людей, які не можуть ( або не хочуть) здобути свою свободу. У них в голові досі сидять чужі програми, але вже шкідливі. Люди підсаджуються на нові машини, айфони та інші речі, влазять у кредити, не розуміючи, що за хвилинну радість володіння новою модною річчю платять дуже дорого і не тільки грошима. А ще здоров'ям, відсутністю свободи, необхідністю орати за кредити.

Багато підсідають на «негативні» телевізійні програми і починають жити так, ніби все, що відбувається на екрані – частину їх власного життя.

Звільніть своє життя від зайвого! Не женіться за модними речами, поменше дивіться телевізор. Це все – залежність! Викидайте «чужі» програми з голови і живіть щасливо! СВОЇМ ЖИТТЯМ!

Як змінилося ваше життя після 40-річчя?

Більше проблем, болячок, нудьги і т. п. – 24%

З'явилися радість і свобода – 15%

З'явилося бажання віддавати і піклуватися – 38%

Тільки почалася справжня життя! 13%

Я дізнався ( ла) нарешті самого (саму) себе – 10%.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь