5 найпоширеніших помилок, які роблять власники електричних плит

У наш час багато хто віддає перевагу електричним плитам — вони зручні, безпечні і красиві. Але якщо ви не вмієте ними правильно користуватися, це може нашкодити не тільки самим приладам, але і здоров'ю вашої родини!

Ось 5 помилок, які часто роблять власники електроплит:

Закривають вентиляційні отвори

Електроплитка займає небагато місця, і тому багато хто прагне максимально використовувати простір в кухні і випадково закривають вентиляційні отвори на плиті. У підсумку плита перегрівається, в ній накопичується волога. З часом це не тільки вкоротить її термін служби, але і може викликати коротке замкнення, інформує Ukr.Media.

Завжди готують на максимальній температурі

Зовсім нема чого постійно підтримувати максимальну температуру, тому що вона набагато вища, ніж у газовій плиті, і може створити велике навантаження на електроприлад і навіть пошкодити посуд.

Якщо ви готуєте на високій температурі, завжди вимикайте пальники і дайте їм охолонути в проміжках між готуванням. Довівши рідину до кипіння, завжди знижуйте температуру.

Висмикують шнур з розетки після використання

Багато хто думає, що висмикнути шнур живлення інфрачервоної плити з розетки відразу по закінченню готування — це найефективніший спосіб заощадити електроенергію. Це дуже поширена помилка.

Коли ви висмикуєте шнур відразу після використання, режим охолодження інфрачервоної плити ще не активований. Різке охолодження може пошкодити прилад. Слід спочатку натиснути на кнопку вимикання, потім почекати пів години і тільки тоді відключати шнур.

Ставлять плиту впритул до стіни

Інфрачервона плита виділяє дуже багато тепла, і коли ви ставите її впритул до стіни, це тепло не встигає розсіюватися по приміщенню. Накопичення тепла призводить до утворення цвілі і підвищує ризик перегріву приладу.

Миють плиту відразу після використання

Як і інші електроприлади, електроплити дуже бояться води. Не мийте плиту занадто мокрими ганчірками і ні в якому разі не мийте її, поки вона не охолоне, інакше є ризик короткого замкнення, пожежі та удару струмом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь