5 недоліків житла, які зіпсують враження про господарів

Коли ми знаходимося вдома, то перестаємо помічати дрібні недоліки. Адже нас оточують звичні речі. Але ось людина, яка прийшла в гості, відразу побачить те, на що господарі навіть не звертають уваги, інформує Ukr.Media.

Чуже око помітить і клаптик шпалер, що відійшов від стіни, і запорошені вхідні двері, і диван, накритий старим потертим пледом.

Ось які недоліки в житлі псують все враження про господарів:

Брудні рушники та обмилки

Якщо господиня чекає на гостей, то перше, що потрібно зробити, це замінити рушники на кухні та у ванній на чисті. Пам'ятаю, як, прийшовши до подруги, витерла руки кухонним рушником. І тільки потім зрозуміла, що він смердить. Запах вогкості буквально ввібрався в мої руки. Довелося їх знову помити і потихеньку витерти об вбрання.

Щодо обмилків у мильниці все просто: мало того, що виглядають вони убого. Так ще й багато людей просто гидують ними користуватися.

Бардак у передпокої

Правильно кажуть, що театр починається із вішалки. Так і перше враження складається у той момент, як гість переступив поріг. Гори розкиданого взуття. Вішалки, завішані куртками, шапками, шарфами. Засоби догляду за взуттям. Так. Багато хто просто звикає тримати під рукою все й одразу. Але бачити в коридорі парасольку або вітровку, коли за вікном січень дещо дивно.

Одяг на стільцях

Деякі з нас мають звичку вішати одяг на стільці. Мало кому сподобається бачити господарські кальсони або майки, розвішані на стільцях.

Відразу виникає відчуття безладдя. До приходу людей потрібно все ж таки сховати все в шафу.

Старі килими, пледи, покривала

Господарі звикають до речей. Їм здається, що бабусин килим чудово вписується в інтер'єр. А плед на дивані не такий уже старий і потертий. Тоді як, бачачи такі речі, стороння людина думає, що потрапила до «бабушатника ». Може, час уже розлучитися з ними і замінити на щось сучасніше?

Запах в оселі

І дуже важливий пункт — це запах у житлі. Господарі звикають до нього і навіть не відчувають, що в будинку смердить котячою сечею, цигарками, їжею, не випраними речами. Відбувається це через неякісне прибирання та відсутність провітрювання.

Тому не потрібно зберігати стару ковдру. Потрібно позбавлятися всього старого і не захаращувати житло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь