5 правил, які не можна порушувати. Інакше бути біді

Ліжко – серце нашої спальні, адже в ній ми проводимо третину свого життя. Від того, наскільки комфортним буде сон, залежить наше здоров'я, працездатність і в кінцевому результаті благополуччя, інформує Ukr.Media.

Якщо ти спиш достатньо, але прокидаєшся втомленим, якщо порушилось здоров'я, не складається кар'єра, зверни увагу на те, де і як розташована твоє ліжко.

Як поставити ліжко

Правильне розташування ліжка в спальні – це 30 % хорошої енергетики приміщення, що впливає на здоров'я, працездатність і навіть потомство. Є кілька основних правил, дотримання яких дозволить уникнути неприємностей.

Дзеркало біля ліжка

Великої шкоди спальні приносять дзеркала, вони ведуть до руйнування любові і шлюбу. За законами феншуй, дзеркало не повинно висіти над узголів'ям і в дзеркалі не повинні відображатися сплячі. Дзеркала подвоюють негативну енергію, яку несуть гострі кути предметів, що знаходяться в кімнаті. Дзеркало не повинно висіти і навпроти дверей у спальню: так воно буде посилати назад всю спрямовану в кімнату енергію.

Крім того, в нічний час буває не дуже приємно побачити своє віддзеркалення в дзеркалі: світлотіні грають з нами в неприємні ігри, лякаючи людей і створюючи страшні образи.

Ліжко ізніжжям до дверей

Якщо спати ногами до дверей, через двері може витікати енергія, яка необхідна для відновлення. Тому людина прокинеться не відпочившою, а, навпаки, втомленою. Постійний такий стан може призводити до неврозів і безсоння.

Ліжко під масивними предметами

Не можна розміщувати над ліжком кондиціонер, масивні полки та інші елементи декору, які своєю вагою будуть тиснути на сплячих. Сон під такими предметами буде дуже неспокійним і тривожним, після пробудження буде відчуття втоми і розбитості.

Узголів'ям до вікна

По феншуй розташування ліжка в зоні вікна суворо заборонено, так як у людини не буде опори і захисту, в ролі якої виступає стіна. Це може призвести до проблем у роботі, особистому житті, появи хронічних захворювань.

Узголів'ям до ванної або кухні

Знавці феншуй вважають таке розташування вкрай несприятливt через комунікації, які проходять в кухні і ванній кімнаті. Ванна, унітаз, раковина – предмети, через які витікає вода, разом з якою буде витікати твоя життєва енергія.

Де знайти місце для спальної зони в маленькій квартирі

Добре, коли у тебе власний приватний будинок або котедж, де багато кімнат і можна розвернутися щосили. Але як виконати вимоги феншуй в малогабаритній квартирі? Доведеться вирішувати, чим пожертвувати заради комфортного сну. І тут на допомогу приходять дизайнери інтер'єрів зі своїми варіантами багатофункціональних ліжок і незвичайними способами їх розміщення.

Ліжко-подіум

Зробивши вибір на користь ліжка-подіуму, ти зможеш не тільки об'єднати містку систему зберігання та спальне місце, але і досить чітко відокремити спальню від інших функціональних зон. Це особливо актуально для невеликих квартир.

Ліжко-шафа

Меблі, що трансформуються – справжній порятунок для власників маленьких квартир. Ліжко-шафа – трансформер, який допомагає організувати навіть в невеликій кімнаті комфортне спальне місце, а вдень перетворити його в акуратну шафу.

Ліжко-горище

Ще одна паличка-виручалочка для тих, у кого на рахунку кожен квадратний метр. Ліжко-горище частково відокремить зону спальні і дасть можливість з користю задіяти простір під нею.

Ліжко за прозорою перегородкою

Ідея розмістити спальне місце за прозорою перегородкою допомагає вирішити відразу кілька проблем. По-перше, перегородка за потреби приховує ліжко від сторонніх очей (якщо передбачити в додаток до конструкції досить щільні штори).

По-друге, такий дизайн спальної зони дозволяє організувати окрему спальню навіть в студії або маленькій однокімнатній квартирі, причому без втрати візуального об'єму приміщення і будь-яких складних перепланувань.

Стелаж як елемент зонування

Відмінним помічником у зонуванні невеликого простору є стелаж з розташуванням полиць у вигляді решітки. Спальна зона за ним отримує достатньо світла, він не захаращує кімнату і виконує функцію системи зберігання.

На ньому зручно розташовувати книги, фото і різні речі, складені в невеликі коробки. До того ж він привертає до себе увагу, відволікаючи його від спальної зони.

Мешканці маленьких квартир на власному досвіді знають, наскільки важливий у тісній домівці кожен метр. Оригінальна меблі-трансформери дозволять заощадити вільне місце зі смаком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь