5 простих способів зробити так, аби він захотів бути тільки з тобою

Чоловіки по-іншому переживають любов і відносини. Передусім, їм важливо прийняття і повага. Як задовольнити цю потребу чоловіків?

Бажай його

Чоловікові подобається відчувати, що не тільки він хоче жінку, але і жінка хоче його. Показуй йому, що він тебе збуджує, що ти цінуєш його як чоловіка. І це не те, що починається і закінчується у спальні. Коли ти володієш своєю жіночністю, ти можеш допомогти йому володіти його мужністю, і він буде відчувати, що ти приймаєш його таким, який він є, інформує Ukr.Media.

Довіряй йому

Один з найбільших подарунків, які ми даємо чоловікові – це наша вразливість, готовність бачити і приймати його апріорі хорошим. Не варто спочатку вважати, що він такий же поганий, як інші. Дай йому презумпцію невинності. Чекай від нього хорошого – це подіє на нього краще, ніж якщо ти будеш говорити йому, що робити.

Дай йому свободу, нехай він робить те, що він хоче. Якщо ти не довіряєш йому, тому що він розчаровує тебе, він не твій чоловік. Але якщо ти не довіряєш йому, тому що твій колишній тобі зраджував – проблема в тобі.

Цінуй його

Переконайся, що він знає, що ти цінуєш його за все, що він робить, за те, хто він, за те, яку справу свого життя він обрав.

Зроби так, щоб він відчував себе переможцем

Коли у чоловіка щось не виходить на роботі, він може відчувати себе лузером і в стосунках. Так що допоможи йому хоча б вдома відчувати себе переможцем. Кажи йому «Спасибі», коли він намагається зробити тобі приємне. Коли чоловік любить тебе, його найбільша перемога – це коли ти задоволена і щаслива поруч з ним.

Поважай його

Повага особливо важлива для чоловічої самооцінки і благополуччя. Це те, що ти повинна показувати своїми вчинками, але так, щоб це було справді щиро. Важлива складова поваги – це вірність і відданість. Ніколи не принижуй його, його точку зору, уподобання, здібності або інтереси – ні особисто, ні точно на публіці. Ви – команда, повинні підтримувати один одного.

Плюс, для чоловіка, як ти одягаєшся і подаєш себе – теж ознака, наскільки ти його поважаєш. Будь жінкою, яку він зможе показати іншим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь