5 способів заховати гроші під час подорожі

Куди ховати гроші? Це питання виникає у кожного, хто вирушає в подорож закордон, особливо в ті місця, де з різних причин немає можливості зняти гроші з картки або розрахуватися нею, інформує Ukr.Media.

Отже, пропонуємо 5 найбільш простих і ефективних лайфхаків:

1. Головна порада всім мандрівникам: не ховайте гроші в одному місці. Краще розділити їх на кілька частин, щоб якщо і втратити, то тільки частину вашого "капіталу".

2. Гроші можна помістити у взуття під устілки. Багато не сховаєш, але варіант досить універсальний і стане в нагоді як для дороги, так і для будинку або готелю.

3. Класика жанру – потайні кишені в білизні або в жіночому бюстгальтері. Старий метод, але діє, хоча може бути і не дуже зручно. А також можна використовувати краватку з потайною кишенею або шкарпетки з "секретом".

4. У жорсткому тюбику з-під зубної пасти або «фальшивого» дезодоранту, коли він майже використаний. Можна знизу вкласти, або взагалі розібрати, а потім назад зафіксувати – 100% схованка.

5. Тубус з-під таблеток, в ідеалі – згорнути "рулончиком" гроші і прикрити кількома таблетками.

І ще кілька слушних порад. Майте при собі і паперові гроші, і пластикову банківську картку. Якщо залишаєте готель, беріть тільки частину грошей і карту. Практично у всіх магазинах можна розраховуватися кредитними картками. Не "світіть" пачкою грошей – грабіжників і всякої шантрапи в містах достатньо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь