8 найбрудніших предметів і місць у будинку, про які ви забуваєте під час прибирання

Ви прибираєте щотижня, а то й частіше, і впевнені, що ваш будинок сяє чистотою? Експерти клінінгових компаній вважають інакше. Вони впевнені, що багато хто забуває про деякі предмети і місця у квартирі під час прибирання, в результаті саме там накопичується бруд і пил, інформує Ukr.Media.

Кімнатні рослини

Ми звикли їх поливати і підгодовувати, але не багато хто пам'ятає, що чищення — теж частина догляду за квітами на підвіконні. Зазвичай на них накопичується багато пилу, який при відкритих вікнах переміщується в інші частини кімнати.

Протирайте листя вологою м'якою ганчірочкою або спеціальною щіткою, горщики та кашпо можна вимити губкою для посуду, щоб вони не залишали розводів на підвіконні.

Гумові ущільнювачі в холодильнику

Часто саме в цьому місці накопичується бруд, жир і волога, через які може з'явитися пліснява. Щоб цього уникнути, протирайте м'які ущільнювачі щоразу, коли прибираєте на кухні. Очистити їх можна за допомогою меламінових губок чи старої зубної щітки.

Дроти та подовжувачі

Про ці предмети часто забувають навіть найдбайливіші господині, але дроти притягують пил, а на розетках і подовжувачах поруч із плитою і столом накопичується ще й жир, бруд, наліт. Роблячи прибирання, відключіть подовжувачі та побутову техніку від електрики, протріть вологою ганчірочкою, а потім сухою серветкою.

Висувні ящики

Протираючи пил зовні, ми забуваємо про те, що на закритих полицях теж збирається пил. Через нього речі втрачають свіжість, а в шафах може завестися пліснява. Протирайте ящики раз на два тижні, після вологого прибирання витирайте їх досуха і дайте провітритися кілька хвилин. Тільки після цього покладіть речі назад.

Радіатори

Помити батареї — це завдання не з легких, тому багато хто відкладає це завдання на потім, а цей момент все не настає. Але тут може бути величезна кількість пилу. Достатньо помити радіатори раз на півроку. Заплануйте цю справу на період весняного генерального прибирання, а потім протріть батареї перед осіннім увімкненням опалення.

Труба за унітазом

Ретельно миючи сантехніку, ми забуваємо про випускну трубу, яка забруднюється так само, як і всі поверхні в туалеті та ванній. Пам'ятайте, що цю частину унітаза потрібно чистити хоча б раз на тиждень м'якими засобами.

Плафони, бра, люстри

Коли ви востаннє чистили освітлювальні прилади? Ми забуваємо про них, тому що не часто піднімаємо голову вгору, але пил тут з'являється так само, як і на інших поверхнях. Протирати бра і плафони потрібно і всередині, і зовні хоча б раз на місяць. Ви помітите, що світло в приміщенні стало яскравішим.

Вентиляційні грати

На рельєфній поверхні швидко з'являється жир і бруд, а решітки протирати досить важко. Один раз на місяць знімайте їх і мийте в мильній воді, потім протирайте сухою ганчіркою та дайте просохнути на горизонтальній поверхні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь