9 секретів хитрих прибиральниць, які вони не розповідають

Наче в їхніх руках чарівна паличка. Насправді професійні прибиральниці знають секрети швидкого та якісного прибирання. Поки я прибиратиму 1 кімнату, покоївка встигне помити всю квартиру, інформує Ukr.Media.

Сьогодні розповім, як вони це роблять:

У 2 рази швидше

Якщо вам більше не хочеться витрачати на прибирання звичайної міської квартири половину вихідного дня, беріть на озброєння цю пораду.

Наприклад, вам потрібно прибрати у санвузлі та кімнатах. Часто ми починаємо з кімнат — пилососимо, змінюємо білизну, витираємо пил, потім миємо підлогу, вікна… і коли потрібно переходити до ванної, ми вже втомилися. Хочеться кинути ганчірки в куток і відкласти миття кахлів на наступні вихідні. А дарма, адже можна все поєднати.

Знаєте, як професійні покоївки прибирають у номерах? Насамперед вони прибирають сміття — збирають його з усіх поверхонь, кидають у відро і змінюють у ньому пакет — все, половина справи зроблена! Потім ідуть у санвузол і намазують усі поверхні, включно з сантехнікою та стінами, дезінфікуючим і миючим засобом — щоб все було в піні. На це витрачається не більше 5 хвилин.

Поки санвузол дезінфікується, ми прибираємо кімнату. Якщо взятися за справу бадьоро, то вже через 30 хвилин ви повернетесь у санвузол і просто змиєте весь бруд одним рухом. Тому що поки ви прибиралися в кімнаті, миючі засоби розчинили забруднення у ванній і продезінфікували поверхню.

Так на прибирання стандартного санвузла і 1-2 кімнат іде не 2 години, а всього одна! Головне, не сидіти на місці, а бадьоро шурхотіти по периметру і все вийде.

Порядок прибирання спальні

Щоб вам не довелося робити подвійну роботу і кілька разів витирати пил, прибираємо за схемою з кількох кроків усього за 15 хвилин:

1. Прибираємо розкидані речі по місцях, а сміття кидаємо у відро.

2. Змінюємо постільну білизну, якщо це потрібно.

3. Витираємо пил вологою ганчіркою.

4. Пилососимо всю площу кімнати, не забуваючи про кути, м'які меблі та штори.

5. Миємо підлогу.

Все — ваша спальня чиста!

Як швидко прибрати на кухні

Тут все залежить від ваших звичок. Якщо у вас не накопичуються гори брудного посуду і ви намагаєтеся підтримувати плиту в чистоті, то прибирання пройде швидше.

Перш за все я зазвичай перемиваю весь недомитий посуд і прибираю сміття. Потім чищу раковину і плиту. Далі протираю кухонні поверхні та фасади з витяжкою — зі спреєм для вікон. Він містить нашатирний спирт, який розчиняє жировий наліт і його не треба змивати. Тому ця частина прибирання проходить максимально швидко — хвилин 5-8, не більше.

Полиці в кухонних шафах я протираю 1 раз на тиждень. Фільтр у витяжці мию 2 рази на місяць.

Після всього цього мию підлогу, намагаючись забратися у важкодоступні кути, щоб там не збирався бруд. Раз на місяць перу кухонну фіранку.

Використовуйте ганчірки з мікрофібри

Це було моє особисте відкриття — мікрофібра вбирає в рази більше пилу, ніж звичайна ганчірка. Прати їх легко, вони сохнуть буквально за 1 годину і не линяють від миючих засобів.

Крім того, мікрофібра миттєво притягує пил, коли ви його витираєте, найдрібніші частинки не потрапляють у повітря, а залишаються на ганчірці. Також такі ганчірки чудово прибирають вологу без розводів.

Чим мити скло

Професійні клінери не заморочуються з дзеркалами та вікнами — якщо їх терти спеціальними засобами, щоб прибрати розводи треба докласти зусиль, а це у свою чергу швидше вимотує. Тому в них є всього один інструмент — називається згін (така штука з резинкою, якою зганяють воду зі скла). Тут головне правильно ним користуватися: намочити скло до крапель будь-якою ганчіркою і, щільно притискаючи поверхню згону до скла, провести зверху до низу. Жодного розводу не залишиться. Згін протираємо сухою серветкою і паралельно до першої смуги згону води робимо другу, протираємо знову — третю…

Вертикальний пилосос — справжній порятунок для швидкого прибирання

Я зрозуміла це тільки коли купила його. Раніше думала, що це пустощі, але все виявилося не так. По-перше, він дуже мобільний, з ним рухаєшся у 2 рази швидше, ніж зі звичайним підлоговим пилососом.

По-друге, він легкий, я не втомлююся, коли прибираю у квартирі.

За ним легше доглядати і в шафі він займає мінімум місця.

Розсипав — прибери одразу

Дивовижно просте рішення робить ваше прибирання ще легшим. Якщо взяти за правило усувати випадкові забруднення протягом 5 хвилин після того, як ви розлили каву або розсипали крихти зі столу, то звичайне прибирання не займе багато часу. Тому що ви не витрачатимете дорогоцінні хвилини на відтирання застиглого жиру та присохлих риб'ячих кісток до підлоги.

Тримайте всі миючі засоби та інвентар в одному місці

Виділіть 1 контейнер, у якому зберігатимуться чисті ганчірки для частого прибирання та побутова хімія. Щоб почати прибирання, вам не знадобиться півгодини лазити по шафках у ванній і збирати все потрібне. Воно вже буде під рукою.

Контейнер легко переносити з собою по квартирі, щоб прискорити процес. Так роблять усі професійні клінери — спробуйте, прибирання дійсно відбувається набагато швидше і легше.

Завжди прибирайте зверху вниз

Це правило врятує вас від багаторазового протирання пилу. Починайте з люстр і шаф, поступово спускайтесь вниз і збирайте той пил, який упав зверху.

І не забувайте витерти пил і павутиння з низу м'яких меблів 1 раз на тиждень. І ваш будинок завжди буде чистим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь