Азіатські секрети прибирання — допоможуть швидше навести лад

У Китаї, Японії, Кореї завжди трепетно і дуже ретельно ставляться до гігієни та порядку. Будинок має бути чистим, охайним, при цьому на прибирання часу в азіатів зовсім небагато. Щоб досягти балансу, вони користуються нескладними лайфхаками, інформує Ukr.Media.

Капронові панчохи для ідеальної чистоти

Капрон накопичує статичну електрику. Завдяки цьому панчохи можуть зібрати найменші частинки бруду та пилу. В Азії їх надягають поверх ганчірочки на швабру, щоб підлога була кристально чистою, а ще намотують на насадку швабри і протирають стелі, стіни, високі полиці. Часу на таке прибирання витрачається у рази менше.

Пришита ковдра

Ковдру в Китаї пришивають до підковдри і закидають у пральну машинку комплектом. Так спальні предмети значно довше зберігають первісний вигляд. До речі, всупереч стереотипам, ковдру прати необхідно, в ній накопичується піт, потрапляють частинки шкіри та розмножуються бактерії. Китайський спосіб догляду за постільним набагато гігієнічніший, ніж звичний нам.

Все в контейнери

Багато жителів Китаю відмовляються від окремих шаф і етажерок, перетворюючи одну з кімнат на вбиральню. У ній речі зберігають у контейнерах, окремі для теплого одягу, інші — для літнього. Окремі пластикові кофри для аксесуарів та пам'ятних речей. До речі, це чудовий варіант для тих, хто не може розлучитися з пам'ятними серцю дрібницями і не хоче, щоб вони захаращували квартиру.

Натуральні засоби

Замість побутової хімії в Азії намагаються максимально використати натуральні компоненти. Наприклад, за допомогою прокислого молока повертають дерев'яним поверхням сяючий вигляд: достатньо протерти їм ручки меблів, шафи, стільницю, а потім пройтися сухою ганчірочкою.

Шибки в Китаї миють цибулею, просто розрізаючи овоч навпіл і натираючи скло. Потім цибульний сік прибирають сухою м'якою ганчірочкою. До речі, ефірні олії, що залишилися, відлякують комах. А скла залишаються блискучими та чистими.

Профілактика

Щоб прибирання було швидким, у Японії та Китаї намагаються не допускати бардака. Наприклад, для профілактики пилу, що накопичується, всі поверхні протирають за допомогою ганчірочки, змоченої в кондиціонері для білизни. Він має антистатичний ефект, відштовхуючи пил.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь