Без хімії: домашні натуральні засоби для миття посуду

Ми зібрали поради різних фахівців з домознавства, які пропонують використовувати в побуті заміну хімічним мийним засобам. І вибрали для вас найбільш екологічні варіанти, інформує Ukr.Media.

Наприклад, скляні графини, вази, посудини з вузькою шийкою стають чистими й прозорими, якщо їх мити водою з дрібно накришеною шкаралупою сирих яєць або дрібними шматочками газетного паперу.

Сумішшю грубої солі з оцтом можна очистити потемнілі графини й кришталеві вази.

Каструлю, в якій підгоріла їжа, потрібно залити водою, додати туди сіль або питну соду і кип'ятити доти, доки пригар не відстане.

Кавовою гущею можна чистити каструлі та мити брудні пляшки.

Емальований посуд добре чистити м'якою ганчірочкою з сіллю. Потемнілі всередині емальовані каструлі легко чистяться, якщо в них прокип'ятити шкірку кислих яблук, груш.

До речі

Щоб помити, припустімо, пательню, на якій тільки-но смажилися овочі або риба, потрібно попередньо трохи змочити посуд у теплій воді, а потім насипати в нього тонкий шар гірчиці. Достатньо товщини в 1 мм.

Після того як суха гірчиця для миття посуду стане вологою, треба м'якою губкою протерти забруднену поверхню. Весь жир дуже швидко відійде. Вся процедура виконується за лічені секунди. Можливо, доведеться нанести склад кілька разів, якщо забруднення досить серйозне, але зазвичай вистачає й одноразового застосування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь