Це правда: кожне нове покоління людей все тупіше і тупіше! Ось результати тестів на IQ

Норвезькі вчені прийшли до висновку, що люди з часом тільки «дурнішають». Дослідження показують: кожні 10 років середній рівень IQ жителів планети падає на 1,23 бали, інформує Ukr.Media.

Експерти побоюються, що таке падіння незабаром перетворить людину в розвинену мавпу.

Так, цивілізація накопичує все більше знань, але окремо взяті люди при цьому не стають розумнішими. На думку деяких вчених, сучасна людина навіть поступається по ряду розумових показників кроманьйонцям.

У цьому немає нічого дивного – сьогодні жителям Землі вже не доводиться щодня боротися за своє виживання. З-за цього роль природного відбору як двигуна еволюції нівелюється.

Результати норвезьких вчених підтверджують цю теорію. Вони попросили пройти тест на IQ 730 тисяч людей, які поступили на військову службу в 1970-2009 роках.

Аналіз результатів показав: за одне покоління рівень інтелекту падає в середньому на 7 пунктів. Є про що замислитися. Але це ще не все. Відмінності в інтелектуальних здібностях дослідники виявили у членів однієї родини.

Чому так відбувається? Однією з причин вчені називають екологічну ситуацію, а також спосіб життя сучасної людини.

На падіння рівня розуму впливає і повсюдна комп'ютеризація: замість читання книг діти грають у відеоігри.

Деякі вчені критикують дослідження – мовляв, вибірка у норвежців обмежена. Отримані результати не можна застосувати щодо всього населення планети.

На жаль, до такого висновку прийшли британські вчені. Виявилося, що результати тесту IQ падають на 2,5-4,3 бала через кожні 10 років з моменту закінчення Другої світової війни.

Також у грудні минулого року вчені з США виявили, що дорослі, які в дитинстві їли багато риби, як правило, мають більш високий рівень інтелекту і краще сплять. Примітно, що діти в багатьох країнах у наш час їдять дуже мало риби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь