Це вже не буде більше проблемою: для чого ланцюжок змащують вершковим маслом

Ювелірні прикраси є невіддільною частиною нашого життя, оскільки практично у кожної людини є щось із подібних виробів. Найчастіше можна зустріти каблучки і ланцюжки. Але якщо каблучки не особливо вибагливі у догляді, то з ланцюжками ситуація трохи складніша. Так, поширена проблема людей, у яких є ланцюжки, — їх заплутування. Більшість представниць прекрасної статі не з чуток знайомі з тим, як складно буває розв'язати вузлик, що утворився на ланцюжку, інформує Ukr.Media.

Ланки ланцюжка, які зчепилися між собою, дуже важко повернути в попередній стан, не застосовуючи додаткові засоби. Крім того, такий процес досить трудомісткий і часозатратний. До того ж необхідно все робити акуратно, щоб не пошкодити прикрасу.

Варто звернути увагу на один нехитрий лайфхак для розв'язування вузлів на ланцюжку. Він допоможе легко і просто впоратися з цією проблемою. Щоб розплутати вузол, необхідно змастити ланцюжок маленьким шматочком вершкового масла. Тобто необхідно нанести його трохи на вузлик, а потім акуратно розв'язати його, підчепивши шпилькою або голкою. Таким чином можна розплутати вузол, що утворився, не пошкодивши виріб.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь