Цей метод із чотирьох коробок допоможе швидко привести до ладу ваш дім

Генеральне прибирання може забрати багато часу і сил, адже треба навести лад у квартирі. Полегшити і прискорити процес допоможе низка лайфхаків. Ними поділилися експерти з прибирання, інформує Ukr.Media.

Використовуйте метод чотирьох ящиків

Щоб уникнути захаращення квартири або будинку, експерти радять скористатися методом чотирьох ящиків. Для цього під час генерального прибирання розділіть усі речі на чотири категорії:

  • ті, які необхідні;
  • ті, які можна віддати або продати;
  • ті, які потрібно викинути;
  • ті, які необхідно перевезти, наприклад у заміський будинок.

Метод чотирьох шухляд допоможе уникнути захаращення в шафі з одягом. Експерти зазначають: якщо ви місяцями не носили якийсь одяг, найімовірніше, він вам не знадобиться. Також цей спосіб можна використовувати для будь-яких речей, щоб вчасно позбуватися тих, якими ви не користуєтеся. Приймайте швидкі рішення і не будьте сентиментальними, радять фахівці.

Щодо речей, від яких важче відмовитися, експерти радять відкладати їх на деякий час в окрему коробку, наприклад на кілька тижнів, — і потім ухвалювати рішення.

Грамотно організуйте процес генерального прибирання

Фахівці розповіли, що, коли справа доходить до генерального прибирання в домі, вони радять починати з видимих місць, щоб мотивувати себе. Також вони радять розбивати простір на зони: спочатку проводить прибирання в одній, потім переходить до наступної. Наприклад, в один день можна зайнятися кухнею. Потім перейти до прибирання в спальні. Наступний день можна присвятити розбору шаф, і так далі. Ви можете спробувати зробити все це в один день, але, найімовірніше, вам ніколи не вдасться впоратися з безладом, пояснили експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь