Чи можна взимку, з метою економії, відключити холодильник і розміщувати продукти на балконі

Зараз усі звикли зберігати продукти в холодильнику. Овочі на балконі викличуть, скоріше, здивування, ніж розуміння. Але експерти кажуть, що господині даремно нехтують давнім методом зберігання запасів. Залишивши продукти взимку на вулиці, можна не тільки розвантажити холодильник, а й заощадити електроенергію, інформує Ukr.Media.

Розвантажити і заощадити

Фахівці кажуть, що можна без проблем зберігати продукти на вулиці в зимову пору року. Наприклад, на відкритому балконі у квартирі або на терасі у власному будинку.

Багато овочів і не тільки зберігаються за температури до семи градусів тепла. Перемістивши їх на відкрите повітря взимку, можна звільнити холодильник і зменшити споживання енергії. Адже що більше продуктів усередині, то більше йому потрібно електроенергії, щоб їх охолоджувати.

Можна зберігати

Зберігати продукти на балконі потрібно в затемненому місці, щоб не падали прямі сонячні промені та не нагрівали ваші запаси. На терасі потрібно подбати також про те, щоб звірі, домашні або дикі, не дісталися до коробки з продуктами.

А в іншому багато продуктів з холодильника підходять для зберігання на відкритому повітрі взимку, поки температура тримається в межах від 1 до 10 °С. Серед них такі. Назвемо їх.

  • Молочні продукти, ковбаси і яйця можуть зберігатися на балконі за температури 3-8 градусів зі знаком плюс. Сюди, зокрема, належать сир, йогурт, масло, сир.
  • Овочі, які ви, як правило, поміщаєте у відділення холодильника для овочів, також можна віднести на вулицю. Це огірки, цвітна капуста, перець, броколі, редис, морква, цибуля-порей, капуста, кабачки, спаржа.
  • Із фруктів на балкон можна відправити персики, абрикоси, сливи, вишні, нектарини, а також ягоди: ожину, полуницю, малину, чорниці та виноград.
  • Напої також можуть зимувати на вулиці.

Не можна на балкон

Однак є низка продуктів, які краще залишити в холодильнику. Експерти не рекомендують виносити на зимовий балкон свіжу рибу, м'ясо, птицю і м'ясні продукти. Їм потрібна нижча температура. При перепадах вони швидко зіпсуються.

А баклажанам, цитрусовим, помідорам і екзотичним фруктам фахівці взагалі радять кімнатну температуру.

Під час зберігання продуктів на балконі або на терасі потрібно завжди уважно стежити за температурою. Якщо вона підніметься вище 8 градусів, запаси почнуть швидко псуватися.

Не можна допускати і замерзання продуктів. Напої в пляшках можуть лопнути на морозі, а овочі та фрукти перемерзнуть і стануть неїстівними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь